Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O mnie

Sklep internetowy - KURS Online Możesz Więcej Niż Myślisz!

Poznaj moją historię.

Nazywam się Oxana Dobrokhotova i pochodzę z małego miasta w Rosji. Dość wcześnie wyjechałam z domu rodzinnego na studia. Jak każda młoda osoba miałam marzenia i ambicje. Ciężko pracowałam, aby spełnić oczekiwania rodziców i mieć wszystko to, o czym każdy marzy. Wyjechałam za granicę, miałam świetną pracę, podróżowałam i nie musiałam się martwić o finanse.

Po jakimś czasie zauważyłam, że takie życie już mi nie sprawia radości. Potrzeba zmiany narastała…i wtedy postawiłam na siebie! Muszę przyznać, że próbowałam sama wszystko zorganizować. Przeczytałam dużo książek, obejrzałam wiele filmów, siedziałam godzinami przy biurku, aby wypisać swoje cele i zdefiniować czego ja właściwie chcę od życia. Teraz już wiem i jest świetnie!

Mi się udało. Tobie też się uda i bardzo chcę Cię zainspirować do pracy nad sobą. Teraz w czasach digital mamy dużo informacji, ale nie jest łatwo znaleźć dokładnie to, czego potrzebujemy. Ciężko również samemu wdrożyć te wskazówki, dlatego stworzyłam tę platformę.

KURS Online Możesz Więcej Niż Myślisz! – pokażę Ci jak spełniać marzenia

Wierzę, że świat online daje duże możliwości. W moim przypadku była to szansa połączenia pasji do podróży, ciągłego doskonalenia siebie oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Dla Ciebie jest to dostęp do kursów online przygotowanych przez ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego. Współpracuję z najlepszymi, aby mógł korzystać z wartościowych treści bez wychodzenia z domu.

Aspire Academy to platforma szkoleń i kursów online, dostępnych każdemu w każdej chwili, który wpływa na podniesienie jakości i stylu życia. Ten produkt zmieni Twoje życie! KURS Online Możesz Więcej Niż Myślisz! już jest dostępny na mojej stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl